Poškodené okuliare nemusíte hneď vymieňať za nové. Pošlite ich na uzdravujúcu kúru do našej optiky. Oprava okuliarov je časovo nenáročná a finančne výhodná. Ponúkame širokú škálu služieb ako napríklad oprava okuliarových rámov, letovanie, oprava, zabezpečenie a montáž náhradných dielov, čistenie okuliarov ultrazvukovým prístrojom, prebrusy či zábrusy okuliarových šošoviek do slnečných, dioptrických a športových okuliarov.

 

Stane sa to rýchlo a nečakane. Okuliare padnú na zem, dostanú sa do detských rúk alebo ich nechtiac prisadnete. Poškodeným okuliarom vdýchneme nový život. Hravo opravíme zlomené okuliare alebo pokrivené rámy.

Niektoré opravy ako výmena skrutiek či úprava rámu vykonávame na počkanie. Iné úpravy ako letovanie zlomených okuliarov či prebrus skiel sú časovo náročnejšie. Každá oprava okuliarov je individuálna a záleží od obtiažnosti. Pošlite svoje okuliare na krátky relaxačný pobyt do Optiky Oravcová. Vrátia sa vám skoro ako nové.Okuliare na počítač. Ako sa chrániť pred modrým svetlom?

Okuliare na počítač. Ako sa chrániť pred modrým svetlom?

Modré svetlo na nás svieti nielen z prírodných zdrojov ako napríklad slnečné žiarenie, ale najmä z elektronických zariadení ako sú...

Čítať viac
Dalibor Gonda

Ing. Dalibor Gonda

Očný optik, diplomovaný optometrista a spolumajiteľ firmy
Andrea Gonda

Mgr. Andrea Gonda

Očný optik, diplomovaný optometrista a spolumajiteľka firmy
Zuzana Hasajová

Mgr. Zuzana Hasajová

Odborný predajca a poradca
Simona Andrašková

Simona Andrašková

Očný optik
Natália Hozová

Ing. Natália Hozová

administrátor eshopu