predajna.jpeg

Rodinná očná optika s dlhoročnou tradíciou

Optika Oravcová je cieľovou destináciou pre všetkých ľudí s láskou pre kvalitné a trendové okuliare. Príbeh rodinnej očnej optiky tvoríme už viac ako 15 rokov. Za sebou máme kus cesty. Začali sme v decembri roku 2005 v malej nenápadnej predajni. V roku 2020 sme sa presťahovali do nových moderných priestorov, aby sme vám priniesli unikátny zážitok z výberu okuliarov.

Optika Oravcová nesie názov podľa mena hlavnej zakladateľky, uznávanej optičky a optometristky Alžbety Oravcovej. Svoje bohaté skúsenosti odovzdala dcére a zaťovi, ktorí pokračujú v rodinnom poslaní a firmu posúvajú smerom k inovatívnym riešeniam.

 

vysetrovna.jpg

Naša optika nie je len o predaji okuliarov. Zameriavame sa na vynikajúce služby, profesionálne poradenstvo a servis. Oči si zaslúžia mimoriadnu pozornosť. Preto ponúkame najlepšie svetové značky okuliarových skiel a rámov. Dokážeme zhotoviť okuliare s vysokou presnosťou vybrúsenia skiel pomocou najmodernejších strojov na trhu. 

Kamennú prevádzku máme v historickom centre v Spišskej Novej Vsi. Produkty vám dokážeme doručiť online kdekoľvek sa nachádzate. Vitajte vo svete kvalitných okuliarov a špičkových optických služieb. 

 

Náš tím

Dalibor Gonda

Ing. Dalibor Gonda

Očný optik, diplomovaný optometrista a spolumajiteľ firmy

Dalibor je hlavou celej optiky. Po ukončení štúdia postupne prebral vedenie firmy a neustále s ňou napreduje. Pod palcom má starostlivosť o bežný chod optiky, skvalitňovanie služieb zákazníkom aj inovatívne spôsoby fungovania. Ako vyštudovaný očný optik a diplomovaný optometrista dokáže zabrúsiť sklá, opraviť poškodený rám a dôkladne vyšetriť zrak. Práca optometristu ho nesmierne baví a napĺňa. Riadi sa heslom „Nič nie je nemožné.” Veru, Dalibor nájde riešenie každej zamotanej situácie a aj preto je výborným šéfom.

Andrea Gonda

Mgr. Andrea Gonda

Očný optik, diplomovaný optometrista a spolumajiteľka firmy

Vždy usmiata Andrea je srdcom našej optiky. Je nielen odborníčkou vo fachu, ale aj empatickou, vnímavou a spravodlivou manažérkou. Popri štúdiu na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre absolvovala štúdium v odbore očný optik a po dvoch rokoch praxe v očnej optike aj odbor diplomovaný optometrista. V práci sa venuje hlavne odbornému vyšetreniu zraku - optometrii a korekcii porúch farebného videnia - farbocitu. Spolupracuje aj s dodávateľmi okuliarových rámov. Andrea má veľmi dobré očko pri výbere nových produktov, preto sa k vám dostanú iba kvalitné a trendové kúsky.

Zuzana Hasajová

Mgr. Zuzana Hasajová

Odborný predajca a poradca

Zuzka je náš odborný predajca a dvorný DJ optiky. Počnúc výberom hudby končiac interiérovým dizajnom, robí všetko pre to, aby sa zákazníci cítili v predajni dobre. S prácou v optike má viac ako 12 rokov skúseností. Rada poradí s výberom okuliarových šošoviek, rámu či s vyhotovením a úpravou okuliarov. Zuzka navštevuje domáce a zahraničné veľtrhy, odkiaľ sa vždy vráti s aktuálnymi trendmi a štýlmi. Typológia farieb a tvárí je jednoducho jej devízou a pri výbere dokonalých okuliarov sú jej poznatky veľmi užitočné.

Simona Andrašková

Simona Andrašková

Očný optik

Sima dopĺňa tím Optiky Oravcová svojím zodpovedným a pokojným prístupom k zákazníkom. Ako vyštudovaný očný optik poradí s výberom vhodných okuliarov, perfektne zabrúsi šošovky do rámov či opraví pokazené okuliare. Medzi jej úlohy patrí aj komunikácia s dodávateľmi. Simu vďaka pohotovému mysleniu zaskočí naozaj máločo a preto sa na ňu môžeme vždy spoľahnúť.

Natália Hozová

Ing. Natália Hozová

administrátor eshopu